Zgrany, doświadczony zespół.

Pięciu pełnoetatowych pracowników, ponad dwudziestu stałych współpracowników. Eksperci z pasją i entuzjazmem do projektowania. Elastyczna struktura studia pozwala nam wykorzystać kreatywne talenty z różnych dziedzin dokładnie wtedy, gdy są potrzebne, oraz pozwala nam dostarczać projekty najwyższej jakości i w korzystnej cenie. Razem stworzymy projekty, które Cię zaskoczą.

Aleksander Rokicki linkedin

Założyciel, dyrektor kreatywny

alek@wedesign.pl

20 lat doświadczenia w projektowaniu dla klientów biznesowych, domów wydawniczych i agencji reklamowych, m. in. Leo Burnett, Ogilvy One i News International. W latach 2009-2013 dyrektor kreatywny londyńskiej agencji New Brand Vision.

Marta Janiszewska

Client relationship manager

marta@wedesign.pl

Marta zwana Czarną, znana z ciętego języka. Miłośniczka foto i tatuaży, które sukcesywnie zbiera. Od 2014 r. dba w We Design o relacje z klientami i tak prowadzi projekty, aby kończyły się sukcesem i w terminie.

Staszek Radwan

Senior designer

staszek@wedesign.pl

Staszek zbierał doświadczenia jako szef sekcji graficznej studia fotograficznego Kempka. Dołączył do zespołu We Design w 2014 r. Lubi tanie kryminały i frytki.

Marta Warmińska

Senior designer

marta.warminska@wedesign.pl

Nie lubi o sobie pisać ani opowiadać… ale liczy się to, jak projektuje :) nasz ekspert od www i projektowania identyfikacji.

Bartek Kuzia

DTP specialist

dtp@wedesign.pl

Trzecia dekada w branży DTP, ale w We Design dopiero od wiosny 2016 r. W wolnych chwilach fotografuje, jeździ rowerem, kolekcjonuje przepisy na wegańskie mięso.

Alicja Wojczakowska

junior designer

ala@wedesign.pl

Absolwenta krakowskiej AGH i bardzo utalentowana Juniorka, wnosząca świeże spojrzenie do projektów studia. W czasie wolnym praktykuje jogę. Twierdzi, że najlepsze zwierzę to koza.

Stali współpracownicy:

Krzysztof

kierownik produkcji

Ania

technolog druku

Maria

technolog Sitodruku

Marta

UX designer

Mariusz

ux designer

Nikola

Ilustratorka

Julia

Ilustratorka

Michał

web developer

Jacek

web developer

Andrzej

web developer

Diana

Copywriter, tłumacz

Krzysztof

copywriter

Aga

Stylistka

Monika

Stylistka

Monika

Kierownik sesji foto

Dorota

fotograf

Marcin

fotograf

Filip

projektant 3d

Tomek

animator

Kasia

Specjalista DTP

Monika

projektantka wnętrz