inspiracja+działanie

Jakość projektu tkwi w szczegółach, prowadzimy Cię więc przez kolejne etapy procesu i opiekujemy się projektem aż do końca. Poświęcamy Ci naszą uwagę i zaangażowanie na każdym kroku – dzięki temu wszystko jest na miejscu i o czasie.

 • 1

  poznanie+ ocena

  Proces zawsze rozpoczyna się od wspólnych warsztatów (bez względu na to, gdzie masz siedzibę), których celem jest poznanie Twojej firmy i branży oraz zrozumienie wyzwań, przed którymi stoisz. Niezależnie od nich przeprowadzamy również własne rozeznanie. Na podstawie uzyskanych informacji możemy przystąpić do dalszej pracy kreatywnej.
 • 2

  selekcja+ wnioski

  Określamy wartości, cechy, osobowość i sposób postrzegania przyszłej marki. Następnie dokonujemy selekcji informacji i formułujemy prosty strategiczny cel, będący punktem wyjścia dla całej naszej pracy. Jednocześnie dopracowujemy zakres projektu, aby zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz do skutecznego wdrożenia marki.
 • 3

  koncepcja
+ współpraca

  Na tym etapie przystępujemy do właściwych prac projektowych. Nasz zespół tworzy szereg koncepcji, z których najlepsze trzy prezentujemy Tobie. Wybrany przez Ciebie wariant wspólnie udoskonalamy w kilku kolejnych etapach. Przez cały czas pracujesz z tym samym project managerem i art directorem – ponieważ im bliższa współpraca, tym lepszy efekt.
 • 4

  kreacja+ testy

  Mając zaakceptowany projekt kreatywny, rozpoczynamy jego implementację we wszystkich potrzebnych obszarach (od dokumentów firmowych przez reklamy i materiały marketingowe, aż po oznakowanie zewnętrzne). Weryfikujemy aspekty techniczne i testujemy, jak projekt sprawdza się w różnych zastosowaniach, aby mieć pewność, że będzie się dobrze prezentować w każdym medium, offline czy online.
 • 5

  wdrożenie+ obserwacja

  Gdy wszystkie materiały są już zaprojektowane i przetestowane, czas przedstawić markę światu. Często na tym etapie pojawiają się dodatkowe wyzwania, dlatego jesteśmy wtedy stale do Twojej dyspozycji. Wspieramy pomysłami proces wprowadzania nowej marki w życie i sprawdzamy, jak jest odbierana w praktyce. W razie potrzeby dokonujemy drobnych korekt lub rekomendujemy odpowiednie działania.
 • 6

  rozwój+ opieka

  Po oficjalnej premierze marka rozpoczyna własne życie, niezależne od autorów. Dział marketingu wdraża własne projekty, zewnętrzni podwykonawcy oferują nowe rozwiązania w oparciu o zaprojektowaną identyfikację. Ważne, by na tym etapie marka nie zatraciła swojej osobowości. Aby utrzymać ją na właściwym kursie, możemy cyklicznie wspierać Was radą, konsultacjami i audytem.
 • We Design robią doskonałe projekty. Pracują szybko, mają dobre wyczucie biznesowe i zmysł do nieszablonowych rozwiązań. Ale tym, co naprawdę odróżnia ich od innych agencji, jest szczere zaangażowanie w pracę. Czuć, że to ich pasja i że wkładają w nią dużo serca.

  Krzysztof Darmetko Healthdom